MRiRW

efsinternet_logoend.jpg

Pobierz bezpłatny program Pity 2010!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Uczniowie ZS CKR po raz kolejny w półfinale Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej PDF Drukuj Email

Już po raz kolejny uczeń naszej szkoły zakwalifikował się do półfinału Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, który corocznie odbywa się na WSFiZ w Siedlcach. Tym razem była to VIII edycja konkursu i uczennica - Wioleta Michałowska z klasy IV Technikum Agrobiznesu. Podczas konkursu oceniany jest poziom wiedzy uczniów z zakresu ekonomii, rynku finansowego i problematyki europejskiej. Popularyzuje on również postawy przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Jak co roku, 14 stycznia 2010r., część oficjalną rozpoczął JM Rektor WSFiZ dr inż. Leszek Gadomski, który przedstawił zgromadzonym Kapitułę Konkursu oraz powitał uczniów z opiekunami, sponsorów, przedstawicieli prasy. Następnie 120 uczniów z 32 szkół z regionu (z województwa mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego) skupiło swoją uwagę na rozwiązywaniu zadań testowych i praktycznych. Wyniki poznamy w końcu stycznia. Naszej uczennicy gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
2008 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Administrator: d.imielinska@wp.pl