24 Maja, Piątek, 2019

Warsztaty na SGGW w Warszawie dla technika architektury krajobrazu

W dniu 24 maja 2019 r. uczniowie klasy III technik architektury krajobrazu pod opieką pani Doroty Imielińskiej wzięli udział w warsztatach „Aranżacja ogrodów” zorganizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w ramach projektu „Atrakcyjni na rynku pracy”.

Wyjazd edukacyjny składał się z dwóch części: z zajęć terenowych oraz projektowych. Zajęcia terenowe poprowadziła pani dr hab. Beata Gawryszewska, która opowiedziała młodzieży o współczesnych trendach w projektowaniu przestrzeni publicznej pokazując ciekawe miejsca zagospodarowania. Na zajęciach projektowych uczniowie pod kierunkiem pani Izabeli Myszki-Stąpór wykonali projekty koncepcyjne, w których mogli wykorzystać zdobyte wiadomości.

Dzięki warsztatom na SGGW w Warszawie uczniowie zdobyli nowe doświadczenia zawodowe, które na pewno wykorzystają w przyszłości.